Zdieľať zážitok

Zdieľať
Zdieľať

Čo všetko dokáže Vision Booth?

Obrázok článku Maľovanie svetlom sme Vám predstavili v samostatnom článku. Zďaleka to však nie je jediná možnosť využitia tohto výnimočného photoboothu. Vision Booth Vám okrem iného dokáže poskytnúť kompaktný priestor na mimoriadne atraktívne selfíčka s tzv. „Fish eye“ efektom, teda efektom rybieho oka. Osoba, alebo osoby v búdke sa dívajú do špeciálneho objektívu umiestneného v jednom z horných rohov, vďaka ktorému vznikne dojem výnimočnej hĺbky a ostrosti. Na výslednej fotografii tým vynikne najmä tvár a jej výraz. Zvyšok sa akoby stráca v tme a zaoblenom priestore.

Tento typ fotografií je mimoriadne vhodný pre rôzne párty, firemné večierky či propagačné eventy. Atraktivita zároveň spočíva aj v samotnej búdke, ktorá môže dokonale podporiť, či priam stelesniť Váš produkt. Celý vonkajší priestor búdky je totiž kompletne brandovateľný a vstup do nej môže mať presne taký tvar aký si vyberiete – Vaši hostia môžu vstupovať napríklad aj do fľaše!

Zmenou techniky fotenia však môžeme dosiahnuť ďalší, úplne odlišný výstup a vytvárať jedinečné fotografie s tzv. „morph“ efektom. Kúzlo tentoraz nespočíva v technike fotenia, ale v následnom spracovaní fotografie. Tú totiž dokážeme pomocou špeciálneho softvéru efektne prepojiť s ľubovoľnou grafikou, ilustráciou či dokonca fotografiou slávnej osobnosti a výsledkom je originálny výstup vo forme mp4. V priebehu pár sekúnd Vás teda dokážeme premeniť na vlka či dokonca na Leonarda DiCapria. Čo sa Vám páči viac?