Zdieľať zážitok

Zdieľať
Zdieľať

Maľujte svetlom!

Obrázok článku Vision Booth je jeden z najatraktívnejších a najkreatívnejších produktov z našej ponuky. Tento najmenší photobooth na svete Vám poskytne širokú škálu tvorivých možností a je len na Vás, ktorú z nich si vyberiete. Na Vašom evente navyše zaberie iba o trochu viac než štvorcový meter. Maľovanie svetlom je jednou z funkcií, na ktorú ho môžete použiť a vytvoriť si tak nesmierne atraktívne fotky, ktoré Vám neposkytnú iba skvelý zážitok z ich samotnej tvorby, ale jednoznačne pozdvihnú Váš web alebo profil na sociálnych sieťach.

Obrázok článku Čo vlastne znamená „maľovať svetlom? Vybavení kresliacim „náčiním“, ktorým sú led svetielka rôznych farieb a tvarov (a ktoré Vám, samozrejme poskytneme my), vstúpite do tejto zázračnej tmavej búdky a kreslíte takpovediac „do vzduchu“. Kresba môže byť akákoľvek – kruhy, vlnky, geometrické tvary. Dôležité je kresliť v priestore okolo vlastnej tváre, avšak nie priamo pred ňou. Svetelné pruhy, ktoré vytvoríte, by Vám totiž na výslednej fotografii narušili samotný portrét. Je však len na Vás, ako popustíte uzdu svojej fantázii.

Obrázok článku Na kreslenie máte približne 6 sekúnd, počas ktorých je otvorená uzávierka a čím viac svetelných stôp počas nich vytvoríte, tým bude Vaša fotografia pestrejšia a originálnejšia. Následne Váš, dovtedy neviditeľný výtvor osvetlí blesk a výsledok sa zhmotní na fotografii, ktorú máte ihneď k dispozícii. Fotka poputuje priamo na Váš e-mail, alebo Vám ju za pár sekúnd vytlačí kvalitná tlačiareň určená priamo pre tlač fotografií. Výsledok bude určite stáť za to! Ak chcete vedieť, čo ešte Vision Booth dokáže, rozhodne si prečítajte ďalší blog venovaný práve jeho ďalším funkciám.