Zdieľať zážitok

Zdieľať
Zdieľať

Najlepšia fotka s Matrix Photo

Matrix Photo je jednoznačne najvyššou kategóriou našich gadgetov. Efekt, ktorý Vám ponúkne je skutočne nadštandardný. Asi každý pozná kultové zábery z filmu Matrix, kde sa Keanu Reeves snaží uhnúť letiacim guľkám v záklone a s vejúcim plášťom. Vo svojej dobe to bol nevídaný trik – no dnes si to môžete vyskúšať aj Vy. Matrix Photo Vám práve takýto dojem vytvorí. Pohyb akoby zamrznutý v čase a priestore, navyše s úžasným 3D efektom, ktorý vám bežný fotoaparát nedokáže poskytnúť.

Využiť tento typ fotenia môžete na skutočne rôznorodé účely. Môžete ním odprezentovať svoj produkt, tím, projekt – alebo sa môžete so svojimi kolegami jednoducho zabávať a hrať. Fantázii sa medze nekladú. Ako najviac vyzdvihnúť možnosti tohto typu fotenia? To, čo vynikne na matrixovej fotografii najlepšie je jednoznačne pohyb. Medzi najlepšie zábery patria tie vo výskoku, vo výraznom geste či v tanečnej kreácii. Dojem dynamiky a pohybu však dokážu navodiť aj vejúce plášte alebo vlasy. Skvelým pomocníkom sú v tomto prípade aj rekvizity. Vystreľujúce konfety, letiace šatky, stuhy. Môžete do vzduchu vyhodiť papierové bankovky, karty alebo kvety. Všetky tieto veci sa na výslednej fotografii (resp. mp4) budú vznášať okolo vás akoby zamrznuté priestore a čase.

Využitie týchto fotografií je skutočne široké. Od atraktívnych promo fotografií cez produktové foto až po originálne a kreatívne eventové fotenie zamerané na zábavu. Nechajte sa inšpirovať našou fotogalériou, prípadne sa s nami poraďte a určite spolu nájdeme riešenie ako využiť Matrix Photo tak, aby čo najlepšie vyzdvihlo Vašu ideu. Fotozariadenia sú zároveň zvonku brandovateľné a preto dokážu skvele dizajnovo zapadnúť aj do Vášho eventu. Ak chete ešte vyšší level, prečítajte si o verzii Matrix Dark v ďalšom z našich článkov, určite Vám vyrazí dych...